چرا ما به بک وب سایت احتیاج داریم؟
دلایل نیاز ما به یک وب سایت :
1.صرفه جویی در زمان:
همانطور که میدانید این روزها بسیاری از مردم به دلیل داشتن مشغله زیاد وقت رفتن به فروشگاه و یا بازدید از کاتالوگ های متعدد را ندارند، لذا وب سایت می تواند یک منبع بسیار خوب وسودمند برای خرید و یا مطلع گردیدن از آخرین قیمت ها و کالاهای به روز شده محصولات باشد.

2.کسب و کار اینترنتی:
این روزها نمی توانم بگویم اکثرا بلکه تمامی شرکت های بزرگ جهان کسب و کار خود را با سایت و جهان پیرامون آن انجام می دهند، پس به جرات می توانم بگویم اگر شما وب سایت نداشته باشید، این ارتباط بزرگ را از دست خواهی داد.

3.اطلاع رسانی:
امروزه شما می توانید به روش های بسیار گوناگون دیگران را از کسب و کار اینترنتی خود مطلع کنید ولی چه روشی بهتر از داشتن یک وب سایت ؟ شما نه تنها در سایت خود می تونید دیگران را از شغل حرفه ایی خود مطلع سازید بلکه می توانید تمامی اطلاعات خود را به روشی بسیار سازمان دهی شده در اختیار مردم قرار دهید و تمامی اطلاعات نیز در سایت شما باقی خواهد ماند . (البته بستگی به خودتان دارد)

4.جهانی بودن:
این سرتیتر قطعا یکی از مهمترین اهداف داشتن سایت می باشد .
شما با داشتن یک وب سایت می توانید تمام دنیا را از کار خود مطلع سازید و سیطره کاری خود را نه تنها در کشور خود بلکه به تمام دنیای پیرامون آن گسترش دهید

5.نفوذ در فکر مردم :
اگر یک سایت داشته باشید بسته به فعالیتتان می تواند هزاران و یا حتی میلیون ها بازدید داشته باشد(چه بسا بسیاری از وب سایت های بزرگ اینگونه اند)، بنابراین میتوانید افکار خود را با مردم و یا بالعکس به اشتراک بگذارید و در تصمیم گیری دیگران نفود کنید و پل ارتباطی عظیمی بین خود و مردم ایجاد کنید.

6.جلوگیری از هزینه های اضافی :
شاید درآمد شما برای شروع یک بیزینس کم باشد ولی لازم باشد که کار کار خود را به دیگران اطلاع دهید!
چه روشی بهتر از اطلاع رسانی از طریق وب سایت؟
شما میتوانید با انجام این کار از بسیاری از هزینه های گزاف برای تبلیغات ، شروع کسب و کار و یا حتی کار فیزیکی در امان باشید و وب سایت خود را همزمان با کار خود گسترش دهید.

7.تمام وقت با شما :
وب سایت شما به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان قرار دارد.

8.رقابت با دیگران :
شما می توانید با داشتن یک وب سایت عالی با یک استراتژی محکم پشت آن با بسیاری از بزرگان در حوزه کاری خود رقابت کنید و بهتر از هر کس دیگری حرف خود را به گوش دیگران برسانید . و هزاران مورد سودمند دیگر که می تواند شما را راضی کند که داشتن یک سایت فاکتور بسیار مهم و یا شاید لازمه کسب و کار شما باشد .

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه